PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=189}

Truman Show

The Truman Show
7,4 513 220
ocen
7,4 10 1 513220
8,2 42
oceny krytyków
Truman Show
powrót do forum filmu Truman Show

28-33 minuta-Truman jadąc autem odkrywa,że jest śledzony,a zaraz potem
spostrzega(nie wiem co bardziej),że wszyscy ludzie wokół i zdarzenia są wobec niego podporządkowane plus prześwietny motyw muzyczny

44-53 minuta-Truman odkrywa już niemal na 100% ,że ludzie i zdarzenia wokół niego,oraz jego żona są atrapą i próbują zrobić wszystko,by zatrzymać go w tym mieście,by żył życiem podporządkowanym z góry narzuconym stylem

1h26 do samego końca-wzruszająca i poruszająca scena rozmowy reżysera z Trumanem oraz jej finalny koniec ze wspaniałym motywem muzycznym

Film jest naprawdę świetny i dopiero za drugim razem doceniłem jego geniusz no i najlepszą rolę Carreya w jego filmografii wg mnie

ocenił(a) film na 9
mackal83

mi się podobał moment na początku filmu, gdy z nieba spada lampa :)

harfistka_nc

Jak gwiazda? A co powiesz o motywie płaskiej Ziemi?

ocenił(a) film na 9
mackal83

Niesamowitym momentem jest gdy uderza łodzią o fałszywy horyzont

harfistka_nc

Machulski był pierwszy. W Seksmisji:)

ocenił(a) film na 8
mackal83

Laura Linney wypowiadająca słowa o rażącym braku profesjonalizmu ( wiadomo że mówi to do ekipy realizatorów ) zaraz po tym jak truman groził że zrobi jej krzywdę.

ocenił(a) film na 10
mackal83

A na wypadek gdybyśmy się nie spotkali: dzień dobry i do widzenia. Powala na kolana, podobnie jak arcydzieło gry Carreya.

ocenił(a) film na 10
Chrus_T

Dokładnie.Zgasił kompletnie wszystkich tym ;

ocenił(a) film na 9
mackal83

scena przed lustrem "that was for free"

ocenił(a) film na 9
mackal83

Wywiad z reżyserem - montaż wpadek już od dzieciństwa Trumana...
Było to znakomicie przedstawione przez Weira - upiorność miesza się z komizmem :/

ocenił(a) film na 7
mackal83

Mnie się podoba ta scena jak na łódce wyciąga zdjęcie z kawałków gazet i jest to na wizji :)

ocenił(a) film na 10
mackal83

a mnie najbardziej podoba się scena w ktorej dziennikarz mówi o Christophie przed wywiadem ze ten bardzo strzeże swojej prywatności, o ironio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones